Jdi na obsah Jdi na menu
 


Znamení

3. 9. 2007

Blíženci:

(21.5.-21.6.)

Pejsek Blíženec je pěkně upovídaný.Pořád by štěkal a potřebuje neustálý pohyb! V parku je z něj král pohybu. Je to velmi bystré zvíře, je vnímavý a okamžitě pochopí, co po něm chcete. Rád se učí novým kouskům. Vzhledem k tomu, že ho ale všechna ta aktivita dost vyčerpá, je potřeba, aby dostatečně odpočíval. Měl by mít svůj pelíšek v poklidném místě a člověk by ho neměl rušit. Pes Blíženec je vlastně pravý opak Býka. Nic ho totiž nezasmuší vís, než když musí stále zůstávat u starých zvyklostí. Při výcviku ho často fascinují mnohem více ostatní psi než jeho vlastní výuka. Blíženci jsou extrémě citliví na pachy. Pejsci v tomto znamení mají velmi bystré všechny smysly-ostrý sluch, bystrý zrak a samozdřejmě čich. Je to taky hodně mlsný pejsek. Nemějte ale starost. Pokud mu občas dáte nějakou tu psí mlsku, brzy ji vyběhá a na váze nepřibere.

Zdraví:

Blíženci mají nejcitlivější část těla nervový systém. Proto mohou často trpět poruchami chování, které se mohou projevovat např. neposlušností, nedostatkem koncentrace a rozštěkaností.

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Srazy Psu - www.PsiLaska.cz

(Daniel, 4. 9. 2009 12:22)

Ahooojky, rád bych Vás pozval do Království Pejskařů na http://www.PsiLaska.cz , kde si ve velkém organizujeme psí srazy. Určitě tam poznáte spoustu nových kamarádu :-) A nejen psích :-) Budeme se tesit :-)

nejlepši

(jana, 5. 9. 2007 12:26)

super